Anasayfa / 0-200tl

0-200tl

Koss KSC75 Clip On Kulaklık İncelemesi

Koss markası eskidir ve iyidir, basit ama çok etkili çözümleri vardır. Şimdi de direkt ofis çalışanlarını veya rahat rahat kulaklıkla müzik dinlemeyi hedeflemiş Koss Ksc75 Clip On Kulaklık incelemesi sırada. 30 yaşındaki Porta Pro’dan sonra Koss PortaPro 30 yıllık Efsane! birşeyler beklemek hakkımız değil mi? 🙂   15-25,000 Hz 60 ohms 101 dB SPL/1mW Straight, Dual Entry, 4ft   Malzeme Kalitesi, ... Devamını Oku »

Hifiman re-400 İncelemesi

Şu an biraz eskimiş bir klasiği inceliyorum. Hifiman re-400 (waterline) Sitede de incelenen he400s gibi bir bombayı çıkarmış Hifiman markasının yıllara dayanan bir kulakiçi kulaklığı.   Driver: 8.5mm Dynamic with Titanium Diaphragm Impedance:  32 +/- 3.2 ohm Sensitivity:  102dB/mW Rated power:  10mW Maximum power:  30mW Frequency response: 15 ~22 KHZ Cable: 1.35m OFC   Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği  Kumaş kaplı ... Devamını Oku »

Fiio A1 Mikro Amfi İncelemesi

Başarılı ve ürünlerine sık sık yer verdiğimiz marka Fiio geçenlerde A1 adındaki mikro amfisini üretti. Ve geçmişteki efsaneleri e5 ile e6 yerine koydu. Ve burada da incelemesi: Malzeme Kalitesi, Özellikler Metal kasalı ve tuşlarla üstle alt kısımları plastik. Kutunun içinden şarj için usb kablosu, müzik çalan cihaza bağlamak için 90 derece jaklı bir 3,5 – 3,5mm kablosu, 75cm boyunda düz jaklı bir ... Devamını Oku »

RHA S500i İncelemesi

Kutu ve içerik: İçini açmadan içindekilerin detaylıca görünebildiği bir karton kutu da geliyor. Kulaklığın kendisi, kablosu ve uç çeşitleri görünebilecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca kutu üstende kulaklıkla ilgili çeşitli detaylar var; ses grafiği, teknik detaylar ve kullanılan malzeme detaylarına kadar. Bu güzel ve işe yarar bilgiler, kulaklık hakkında bir şey bilmeseniz bile birçok özelliğini dobra dobra size söylüyor. O zaman kutuyu ... Devamını Oku »

Echobox Finder X1 İncelemesi TİTANYUM GÜZELİ

Amerikalı Echobox şirketinin tek dinamik sürücülü ve kasası titanyum kaplı ufak bir kulakiçi kulaklığı finder x1. Kablosu gümüşten yapılma ve hem çok hafif hem de çok sağlam. Mermi benzeri titanyum kasası ile yere düşse kırılıp/dağılmayacak kadar sağlam bir kulaklık olmuş finder x1.Kutudan 3 adet filtre çıkıyor: Bass/mid ve dengeli. Beyaz filtre bass, siyah filtre balanced/dengeli, kırmızı filtreyse tiz filtresi. SES ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.