Anasayfa / Haberler / Bang & Olufsen şıklığın tanımı yaptı: BeoPlay H8

Bang & Olufsen şıklığın tanımı yaptı: BeoPlay H8

Göze hitap eden ve lüks ses ürünleriyle tanına Bang & Olufsen yeni kablosuz kulaklığını piyasaya sürdü. İlk dikkat çeken nokta kulaklığın mükemmel tasarımı. Yüksek kalitede kullanılan malzemelerle premium havasını yansıtmakta. kablosuz bağlantı kullanana bir kafa üstü kulaklık. Bluetooth ile cihazlara bağlanıyor. Ayrıca 3.5 mm lik standart bir kablo ile de kullanmak mümkün (kutu içeriğinde kablo var).
xl_BeoPlayH8

BeoPlay H8 andozit alüminyum, sert plastik, kösele ve kuzu derisinden yapılmış. Konfor da ön planda tutulmuş. Kulaklık üzerinden şarkı geçişi, ses kontrolü, arama cevaplamak mümkün.

255 gram ağırlığında, 8 saate varan kullanım süresi sunmakta (800 mah pil). 3 saatte şarj olabiliyor. 40 mm lik dinamik sürücüler 20 Hz – 22,000 Hz aralığında sunum yapabilmekte. 80 x 190 x 40 mm kulaklığın ölçüleri. Bu kadar güzel bir kulaklığın maliyeti ise £399. Ülkemizde satışı ne yazık ki şuan için yapılmamakta.

Hakkında atc

Müzikten öte mükemmel tınıyı arayan.Fotoğraf çekme sevdalısı ve boş vaktinde (artık ne kadar kalırsa :D) radyo kontrollü bilumum uçan aletlerle uğraşan er kişi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.