Anasayfa / Beyerdynamic

Beyerdynamic

Beyerdynamic DTX350m İncelemesi – Ucuza Kalite

Uzun zaman sonra bir Beyerdynamicle karşınızdayız. Hep 770 serisi veya DT1350 gibi sitemizde de incelenen orta sınıf kulaklıklarıyla göze batan güçlü Alman firması bakalım bu giriş seviyesi kulakta ne yapmış. Eskilere gözatmak için: 770 dt1350 Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği, Yalıtım, Konfor Klasik Beyerdynamic diyoruz, sadece giriş seviyesi yorumları 🙂 Basit bir kutu içeriği, sakinle agresif arası bir ses, siyah bir poşet, ... Devamını Oku »

Beyerdynamic dt 770 pro 32 ohm inceleme

Almanların başarılı kulaklık markası Bayer’in kafa üstü kulaklıklarından dt770i inceledik. 32 80 ve 250 ohmluk modelleri mevcut. Bu yazımızda 32 ohmluk modeli ele aldık. Kısaca fiyatını hak eden bir ürün olduğunu düşünüyoruz. Hem kaliteli malzeme hem de ayrıntılı ve net ses bir arada. Şimdi kulaklığı ayrıntılarıyla ele alalım. Çin mallarının dünyayı sardığı bu dönemde bir Alman harikası olduğunu söyleyebiliriz. Malzeme ... Devamını Oku »

Beyerdynamic T90 – Kısaca

Transmission type Wired Headphone design (operating principle) Open Headphone impedance 250 ohms Headphone frequency response 5 – 40,000 Hz Nominal sound pressure level 102 dB (1 mW / 500 Hz) Construction Circumaural (around the ear) Cable & plug Gold vaporised mini stereo jack plug (3.5 mm) & 1/4″ adaptor (6.35 mm) Net weight without packaging 425 g   Artıları Alman sağlamlığı ... Devamını Oku »

Beyerdynamic DT1350: Alman Panzeri

Alman yapımı demek özellikle eskilerde sağlamlığı çağrıştırır. Almanya’dan gelen herşey de bir kalite kokusu vardır. Alman çikolatası ve Mercedes duruma uygun bariz iki örneklerdir mesela. Alman yapımı kulaklıklar da bende hep öyle bir his bırakıyor. Öyle ki Beyerdynamic markasının dt1350 (şu anda CC’si piyasada) modeli işçilik ve malzeme kalitesi manasında mükemmel. Adeta tank gibi. Ve beklenmeyecek kadar izolasyonu güçlü. Beyerdynamic ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.