Anasayfa / Haberler / Bluetooth 5 Geliyor!

Bluetooth 5 Geliyor!

Şu an neredeyse tüm cihazlarda olan ve uzun zamandır kulaklıklara da giren Bluetooth teknolojisi artık kendini yeniliyor. 

Bluetooth-5

Bluetooth 5 bize mesafe ve enerji verimliliği konusunda 4 kat kadar gelişme sağlayacak. 16 Hazirandaki toplantıda tanıtılacak yeni BT 5, Bluetooth 4’ün desteklediği AptX formatıyla Bluetooth olarak gerçekten iyi ses duyulabilirken ve böylesi bir kulaklığın ses kalitesine şahit olunmuşken http://www.kulaklik.web.tr/pendulumic-stance-s1-incelemesi-bluetooth-kulaklikta-hifi/, daha da kaliteli ses aktarımının da yolunu açacak.

Getireceği tüm güzelliklerin yanında tek eksi noktası da bu yeni versiyonun ayrı donanım gerektirecek olması. O yüzden Bluetooth 5‘i 2017’de çıkacak amiral gemisi sınıfındaki telefonlarda görmeye başlayabiliriz.

Her şekilde heyecanla beklemedeyiz.

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.