Anasayfa / Sıcak Fırsatlar / Brainwavz S1 indirimde!

Brainwavz S1 indirimde!

brainwavz-s1-indirimBrainwavz‘ın yeni jenerasyon kulakiçi kulaklık modellerinden biri olan S1 ecnebilerin deyimiyle “Back to school” hede’si sebebiyle indirimde şuanda. Mp4nation.net’te 59.50$ olan fiyatına rağmen amazon’dan okula dönüş kampanyası dahilinde 28.55$‘a alabiliyorsunuz. XT6JOCHP koduyla işlem yapabilirsiniz.

Brainwavz S1 ile ilgili mini inceleme;
S1 modeli şık görünümlü, metal kasalı, malzeme kalitesi Brainwavz standartlarına uygun olacak şekilde iyi bir kulaklık. Genel ses karakteri kasasının büyüklüğü gibi iri ve güçlü. Sahnesi muadili kulakiçi kulaklıklara göre geniş ve sunumu önde. Vokaller olması gereken yerde konumlandırılmış, çok önde veya geride denemez. Detay; düşük/orta ses yüksekliğinde gayet iyiyken, ses seviyesi yüksek seviyelere çıktığında kayıplar olabiliyor. Biraz müzikal ve ışıltılı bir karakteri var. Genel müzik dinleyicisini memnun edecek ortalama değerleri iyi olan bir kulaklık. Kapmanya dahilinde gayet makul de bir fiyatı var. Değerlendirebilirsiniz.

Brainwavz markasını nasıl biliriz?
Malzeme kalitesi(özellikle kablo kalitesi) yüksek olan, genellikle dengeli ses veren kulaklıklar üreten ve ürettiği kulaklıkların yüksek çoğunluğu kullanıcıları tarafından beğenilen bir markadır.

Hakkında odyofil

Müzik dinlemeyi fazla sevmeyen fakat hi-fi ürünlerin her türlüsüne ilgi duyan(bu özelliğiyle kendisiyle ve hobisiyle çelişen), basshead familyasına mensup, yeni bir kulaklık, player, hoparlör aldığında çocuk gibi sevinen çakma audiophile. 27 sene Eskişehir kalabak suyu tüketmiş ve 9 ay Afganistan havası solumuştur. Son 2 senedir de İstanbul bayırlarını tırmanmaktadır. İki tekerlekli, motor kuvvetiyle hareket eden her türlü aksama ilgi duyar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.