Anasayfa / Cardas / Cardas A8 Kulakiçi Hoparlör Geliyor
Cardas A8 Kulakiçi Hoparlör Geliyor

Cardas A8 Kulakiçi Hoparlör Geliyor

Dükkan HiFi markasının http://www.dukkanhifi.com/default.asp bana inceleme için yolladığı kulaklık. Hifi alanında özellikle kablolarıyla bilinen Cardas markasının kulaklık camiasına girişi niteliğindeki çift sürücülü kulakiçi hoparlörü (markanın iddiası ear speaker yani kulak hoparlörü olduğu) Cardas A8 haftaya sitemizde ve incelemede.

Cardas A8

Normalde bu tip “ağır” markaların ilk önce hifi ile en bağdaşan kafaüstü kulaklık alanına girmiştir. Bakınca (NAD Viso hp50 hala çok iyidir mesela) kulakiçi kulaklık (hoparlör daha doğrusu) ile başlamak biraz iddialı olmuş bence. Ama müzikalliği iddasını “Altın Oran” ile örüldüğü söylediği kabloları ve çift sürücülü yapısı tamamlasa da gerçekleri deneyimli kulak söyleyecek.

Cardas A8

Son Söz

Dükkan Hifi markası ve Burkut beye bu inceleme için gönderdiği kulaklıktan dolayı teşekkür ederim. Bu gibi hareketler sayesinde ülkemizde bunun gibi nezih markalar daha çok tanınabilir.

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.