Anasayfa / DAP

DAP

Küçük Bir Dinleti Buluşması 2

Biraz sohbet biraz müzik biraz da kahve ile yine müziğe aşık olan samimi bir arkadaşımla işsizlik yapıp bir günümüzü ekipmanlara ve müziğe harcadık. Harcadık, Ama harcanmadık! Dolu dolu muhabbet  ve yeni bir amfi deneyimi, jak çoğaltıcı sayesinde aynı anda aynı müzikle kulaklık karşılaştırması, aaa bak ziller benimkinde böyle seninkinde böyle derken harcanan vaktin aslında çok şey kattığını siz de biz ... Devamını Oku »

Fiio M3 İncelemesi / YENİ SANSAKİLLER

Fiio m3, kırmızı beyaz bir kutu içinde geliyor.Kutudan Fiio M3, Usb şarj cihazı, beyaz renk bir kulaklık, 2 adet ekran koruma jelatini, garanti ve kullanma kılavuzu ve Fiio m3’e bağlanan askı aparatı çıkıyor. Fiio m3’ün altında usb şarj yeri, hafıza kartı girişi ile kulaklık girişi yer alıyor. Sol yan tarafta açma/kapama düğmesi; sağ yan tarafta ise kilit düğmesi yer alıyor. Cihazı açtıktan sonra karşımıza müzik menüsü geliyor: En sağdaki üst tuş: Menü ve geri ... Devamını Oku »

Fiio X5II İncelemesi

Fiio ailesinin en üst seviye olarak nitelendirildiği x5II’ yi denedik. Genel olarak alet yakın çalmayan geniş sahne sunan sıcak bir havaya sahip. Yaptığım bu testi gain=low da yaptım. Cihazın teknik özelliklerinden başlayıp, formatlarına ve ses konusuna bir bakalım. Cihazın teknik özellikleri; Desteklenen formatlar ise; şeklinde. Ailedeki en büyük yapıya sahip olan x5ii güzel traşlanmış metal gövdeye sahip. Kutu içeriği diğer ... Devamını Oku »

Fiio X3II İncelemesi [Part 2- Donanım ve Ses]

Merhabalar. Uzun bir tatil molasının ardında partlara böldüğümüz x3II yazımızın devamını getiriyoruz. Elimden geldiği kadar cihazı dinleyip incelemeye çalıştım ayrıca kendi cihazım olan x1 ile de karşılaştırdım. Öncelikle cihazın getirdiği teknik özelliklere bir göz gezdirelim.         Desteklediği formatlar ise ; Cihazda öncelikle en çok dikkatimi çeken özellikleri maddeler halinde sunarsak; Temiz, midlerin allak bullak olmadığı doğal bir ... Devamını Oku »

Fiio X3II (X3K, 2. nesil X3) İncelemesi [ PART 1-İÇERİK, TASARIM]

Beklenen X3II incelememizin birinci bölümü sonunda gelmiş bulunmakta. Yazıya başlamadan önce cihazın modeline bir açıklık getirmek isterim. Cihazın modeli hakkında her yerde farklı isimler kullanılmaktadır ki bizim başlıkta da görüldüğü gibi. Cihazın üzerinde X3K da yazsa da yabancı forumlar bunu kabul etmeyip 2. nesil X3 olarak kabul ediyorlar. Kendi sitesi de (X3 2nd gen) şeklinde yazıp elimdeki cihazda (X3K) şeklinde ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.