Anasayfa / Earbuds

Earbuds

Küçük Bir Dinleti Buluşması 2

Biraz sohbet biraz müzik biraz da kahve ile yine müziğe aşık olan samimi bir arkadaşımla işsizlik yapıp bir günümüzü ekipmanlara ve müziğe harcadık. Harcadık, Ama harcanmadık! Dolu dolu muhabbet  ve yeni bir amfi deneyimi, jak çoğaltıcı sayesinde aynı anda aynı müzikle kulaklık karşılaştırması, aaa bak ziller benimkinde böyle seninkinde böyle derken harcanan vaktin aslında çok şey kattığını siz de biz ... Devamını Oku »

Fiio EM3 Açık Earbud İncelemesi

Fiio markasını mp3 çalar ve amfileriyle bilirdik. Ama geçen ay piyasaya sürdükleri 14.8mm çapındaki sürücülü ve açık kulaklık modelli earbud Fiio EM3 bir de bu fiyata (10 dolar) olunca tamamdır! diyoruz. 5 dolara o kaliteyi veren Venture Electronics Monk’tan sonra benzer ekolde ama onun eksiklerini kapatmış. http://www.kulaklik.web.tr/venture-electronics-monk-incelemesi/ Artıları Kaliteli ama yumuşak baslar Açık kulaklık, epey ferah Güçlü ve berrak (Monk’a göre) Müzikal ... Devamını Oku »

Sennheiser Mx375 vs Monk: Beyler Sahnede

Merhaba arkadaşlar.Bu yazımızda Monk’un hikayesini devam ettiriyor olacağız. Aynı klasmanda bir Sennheiser ürünü olan Mx375 ile kıyaslayacağız. Geçen yazıda Monk’dan kısaca bahsettiğimiz için giriş kısmını Mx375’e ayırmayı düşündüm. Mx375 yapısından (Monk’a göre) biraz bahsedecek olursak; kablosu daha ince, daha kaba, daha küçük L şeklinde jak, kablo hariç daha sağlam görünümlü yapı, kutudan tek çeşit sünger çıkması (Monk’da 3tane), kılıfı bulunması ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.