Anasayfa / Kötü, çirkin ve değmez / EIAOSI x6 Kulakiçi Kulaklık

EIAOSI x6 Kulakiçi Kulaklık

Aliexpresste bu 1000den fazla 5 yıldızlı olumlu yorumu olan EIAOSI x6 kulakiçi kulaklığı incelemek için aldım. Fakat gördüm ki “kaç kaç kaç” diyebileceğiniz bir kulaklıkmış.

EIAOSI x6

+

Metal yapı

Sağlam jakla Y ayrımı ve sürücü

Boğuk ve basları önde

Dar sahne

Cansız sunum

Detay az (çok az değil)

Sürücülerdeki sağ – sol ibareleriyle müzikteki sağ sol tutmuyor

Sonuç

Eğer kulaklıktan hiç anlamıyorsanız belki belki 2.5 dolar fiyatıyla size gidebilir EIAOSI x6. Ama birazcık anlamayla bile ıskartaya çıkacağınız bir kulaklık olacaktır.

Aliexpresste bu 1000den fazla 5 yıldızlı olumlu yorumu olan EIAOSI x6 kulakiçi kulaklığı incelemek için aldım. Fakat gördüm ki "kaç kaç kaç" diyebileceğiniz bir kulaklıkmış. + Metal yapı Sağlam jakla Y ayrımı ve sürücü - Boğuk ve basları önde Dar sahne Cansız sunum Detay az (çok az değil) Sürücülerdeki sağ - sol ibareleriyle müzikteki sağ sol tutmuyor Sonuç Eğer kulaklıktan hiç anlamıyorsanız belki belki 2.5 dolar fiyatıyla size gidebilir EIAOSI x6. Ama birazcık anlamayla bile ıskartaya çıkacağınız bir kulaklık olacaktır.

Review Overview

Summary : Kimlere Tavsiye Ederim? :)

User Rating: 1.4 ( 1 votes)
0

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.