Anasayfa / 0-200tl / Fiio A1 Mikro Amfi İncelemesi

Fiio A1 Mikro Amfi İncelemesi

Başarılı ve ürünlerine sık sık yer verdiğimiz marka Fiio geçenlerde A1 adındaki mikro amfisini üretti. Ve geçmişteki efsaneleri e5 ile e6 yerine koydu. Ve burada da incelemesi:

Fiio a1 amplifier

Malzeme Kalitesi, Özellikler

Metal kasalı ve tuşlarla üstle alt kısımları plastik. Kutunun içinden şarj için usb kablosu, müzik çalan cihaza bağlamak için 90 derece jaklı bir 3,5 – 3,5mm kablosu, 75cm boyunda düz jaklı bir kablo, el kitabı ve 2 de yedek yaka atacı çıkıyor. Kasanın üst kısmındaki + ve – tuşları sesi arttırmaya yada azaltmaya, diğer tuş da açma/kapatma işine yarıyor. Aynı tuşa 2 kere basılınca bir sonraki bass boost moduna geçiliyor.Ancak cihazı açtığınızda mavi ışığın sürekli yanması flat (düz) moduna olduğunu gösteriyor. Bu arada bile 15-16 saat gidebiliyor. Usb kablosunu pc yada telefon şarj cihazınıza bağladığınızda gücü açma tuşundaki led yeşil yanıyorsa şarj tamamdır. Kırmızı yanıp sönüyorsa şarj bitmiştir.

Ses

Flat modunda sese hiçbir ren katmamasıyla bu 40 gramlık amfi iyi bir performans sunuyor. Ancak çoğunlukla iemler için yapıldığından bellidir ki kafaüstü kulaklıklarda çok zorlanıyor. Bass boost ayarları de her birisi bir öncekinden birkaç db fazla bas duymanızı sağlayarak duyduğunuz sesteki basın hakimiyetini arttırıyor.

FiiO-A1

Güç

16 ohm için 78 mW değeri de sadece iemler için tasarlandığını hatırlatıyor.

Son Söz

Modern zamanlarda pek çok akıllı telefonun bunun ölçüsüne güçlü olduğunu düşünürsek, evet mucize yaratmıyor. Ama kattığı ekstra bası müziği bozmadan isteyenler için güzel bir alternatif oluyor. Ayrıca en yeni değil de daha az güçlü biraz eski telefonlar yada giriş seviyesi mp3 playerları olanlar için de iyi bir yükseltme oluyor. Sonuçta basın yanında gain, sahne genişliği ve dinamik de katıyor müziğinize.

Başarılı ve ürünlerine sık sık yer verdiğimiz marka Fiio geçenlerde A1 adındaki mikro amfisini üretti. Ve geçmişteki efsaneleri e5 ile e6 yerine koydu. Ve burada da incelemesi: Malzeme Kalitesi, Özellikler Metal kasalı ve tuşlarla üstle alt kısımları plastik. Kutunun içinden şarj için usb kablosu, müzik çalan cihaza bağlamak için 90 derece jaklı bir 3,5 - 3,5mm kablosu, 75cm boyunda düz jaklı bir kablo, el kitabı ve 2 de yedek yaka atacı çıkıyor. Kasanın üst kısmındaki + ve - tuşları sesi arttırmaya yada azaltmaya, diğer tuş da açma/kapatma işine yarıyor. Aynı tuşa 2 kere basılınca bir sonraki bass boost moduna geçiliyor.Ancak cihazı açtığınızda…

Review Overview

Ses Kalitesi
Tasarım
Malzeme Kalitesi
Fiyat / Performans

Summary : Kimlere Öneririm? Müziğinde ekstra eğlence arayanlara veya eski bir telefonu / mp3 playeri olanlara.

User Rating: 2.9 ( 1 votes)
63

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.