Anasayfa / Fiio / Fiio m3 Ultra Micro Mp3 Player

Fiio m3 Ultra Micro Mp3 Player

Sansa Sandisk Clip’e rakip sitemizde incelemesi bulunan Xduoo x2 ile gelmişti. Bu yetmezmiş gibi Fiio da Xduoo’nun yolunda gidip Clip’in karşısına M3’ü çıkardı. Bakalım bu çakmaktan da küçük mp3 player nasılmış.

Fiio M3

MSRP,  $55

Memory:  8G ( build in )

Micro SD card: supports up to 64g

Output power:  36mW @ 16ohms

DAC:  CS42L51 from Cirrus Logic

Battery life:  16 hours

55 dolar fiyatıyla ucuz olsa da, 32 ohmda 250mW güç verebilen Xduoo X2 varken ne kadar güçlü olabileceğini veya renkli ekranı dışında ona ne ile fark atabileceğini merak ediyoruz.

Bu cihaz hakkında forumdaki ilk konuyu siz başlatın

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

5 yorum

  1. Hocam sansa clip plus ve ipod nano arasında kaldım. Ne yapmalıyım sizce. Kulaklık olarak karışık kullanmaktayım. Hem kulaküstü hem kulak içi, tüm türde müzikleride dinlerim. Ama fiyat farkı facia derecede..

  2. Ipod nano yu kimse önermiyor neder siniz?

    • Sevgili Kaan Bey,
      ipod nano 7 yurtdışında saygıdeğer bir sitede 5/5 almış ve benim de zamanında beğenerek kullandığım bir mp3 çalardır. Nano 6’nınsa neredeyse ibasso Dx50 düzeyinde bir sesi vardı.
      Clip’te rockbox desteği ve arttırılabilir hafıza olmasaydı Nano 7 derdim. Ama bu gerçekler ışığında bütçe clip+ düzeyindeyse tek yol Clip+ veya sitemizde de incelenen Xduoo X2.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.