Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Bir yıldız doğuyor;

Hernekadar iddaalı ve 80’lerin mecmua sürmanşetine benzeyen bir başlıkla girizgah yapsakta aslında ciddi insanlarız. Kulaklik.web.tr sitesi; kulaklık, müzik çalar, hi-fi, amfi vb terimleri duyduğunda kan basıncı yükselip, gözbebekleri büyüyen, vücuttaki dopamin seviyesinin artmasından olsa gerek 5 duyu organının çılgın attığı bir ruh haline giren, farklı yetilere sahip birkaç insanın spontane şekilde bir araya gelip “biz bi kulaklık sitesi kuralım” diye giriştiği özgür blog platformudur. “Özgür” kısmı %100 kesinlikte olsa da “blog projesi” kısmına hala kafa yorulmaktadır. Aniden bir forum destekli blog veya online satış sitesine de dönebilir. Dönmeyedebilir.. Belli olmaz.. Burası çok karışık işte neyse..

Ne yapmaya çalışıyoruz;

Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığımızdan dolayı bizim gibi bu hobiye ilgi duyan insanlar için, sevdikleri tarzda müzikleri en iyi hangi ekipmanlarla dinleyebilecekleri ve bunu yaparken de yapacakları harcamayı nasıl minumum da tutacakları konusunda tavsiyelerde bulunmaya çalışıyoruz. Bizim bildiklerimiz sizin unuttuklarınız olabilir veya bizim bildiklerimiz sizin için devede kulak kalabilir. Bu şekilde sayısız “bizim bildiklerimiz – sizin bildikleriniz” varyasyonları üretilebilir, varmak istediğimiz nokta birilerine faydamızın dokunması.

Tehlikeli yanlarımız;

Burada yazdıklarımız tecrübe ve deneylerimizden deneyimlerimizden yararlanarak oluşturduğumuz özgün yazılardır. Buradaki yazıların kaynak gösterilmeden farklı bir web mecrâsında (Ç)alıntı yapıldığını hissettiğimizde çok tehlikeli olabiliriz. Zirâ tüm içerikler içerik koruma lisansıyla kulaklik.web.tr üzerine zimmetlidir.

Mesnetsiz ifadelerimiz;

İnceleme yazıları, yazı içerisinde geçen “bu, bundan iyidir“, “bu çok kötüdür” tarzında cümleler veya “puanlamalar” kişisel görüşlerimiz olup sadece bizi bağlar. Okuyucularımızın da bunun bilince olduğunu varsayarız. Bizim kötü dediğimiz bir marka/model belki o kadar da kötü değildir. Belki de muhteşemdir. Ama bizim oralarda “şeye” –  “şey” denir. Kötü denir. Özetle, herhangi bir markayı kötülemek/yermek, satışlarını düşürmek, iflasına sebebiyet vermek gibi bir art niyet içinde kâtiyen bulunmamaktayız.

Bize ulaşmak için;

Bize rahatça ulaşabilin diye bir iletişim sayfası oluşturduk. Ama iletişim formu koymadık. Samîmi mailler atın, samîmi cevaplar yazalım, samimi ortam olsun istedik.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.