Anasayfa / Haberler / HelloEar ARC Kablosuz Custom Kulaklık

HelloEar ARC Kablosuz Custom Kulaklık

Artık teknolojinin ilerlemesi sayesinde herşeyin kablosuzu yapılabilir hale geldi. Bunlara kulakiçi kulaklıklar da dahildi. AMA Yakın zaman önce duyurulan custom kulaklık HelloEar ARC Kablosuz Custom Kulaklık çok şaşırtacağa benziyor.

HelloEar

Sadece aşağıda görebileceğiniz fotoyu çekmekle sizin kulağınıza uygun kalıba konan Arc’a bluetooth özelliği yada gps alıcı yada noise cancelling özelliği de ekleyebiliyorunuz.

HelloEar Photo

HelloEar’in amacı sıkıntısız bir şekilde kablosuz ve custom yapıda kulaklıklara kavuşmanızmış. Bence de umarım ki normalde meşakkatli bir süreç olan custom kulaklık yaptırmak ister bunla ister başka bir yöntemle kolaylaşır.

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Bir yorum

  1. Arkadaşlar iki gündür araştırıyorum da 80-120 arasında kulaklık alacağım lâkin çok çelişki var yorumlarda sizce bu aralıkta bir kulaklık önerebilir misiniz ?rock zircon falan iyi ve kötü olarak yazıyorlar hazmedemedim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.