Anasayfa / Hifiman

Hifiman

Hifiman re-400 İncelemesi

Şu an biraz eskimiş bir klasiği inceliyorum. Hifiman re-400 (waterline) Sitede de incelenen he400s gibi bir bombayı çıkarmış Hifiman markasının yıllara dayanan bir kulakiçi kulaklığı.   Driver: 8.5mm Dynamic with Titanium Diaphragm Impedance:  32 +/- 3.2 ohm Sensitivity:  102dB/mW Rated power:  10mW Maximum power:  30mW Frequency response: 15 ~22 KHZ Cable: 1.35m OFC   Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği  Kumaş kaplı ... Devamını Oku »

Bir Dinleti Buluşması Daha 3

Elimizde bulunan ekipmanlarla yenileri karşılaştırmak ve yenilerini tanımak amacıyla bir dinleti buluşması ayarlamaya karar verdik. Artık buluşma duyurularını facebook sayfamızdan bir hafta önceden duyurmaya başlayacağız. Sizlerle tanışmak, güzel sohbetler etmek ve daha fazla ekipman test etmek hepimiz için faydalı olacaktır. Bu seferki buluşmamızda şu ekipmanlar yer aldı: Audioquest Dragonfly Black Audioquest Dragonfly Red İbasso Audio Dx90 Xduuo X3 Qls Qa-360 ... Devamını Oku »

Hifiman HM601 LE İNCELEMESİ / SON RETRO

Çin kökenli Hifiman firmasının ürettiği hifi düzeyinde bir müzikçalar hm601 Le. Kasa kalitesi sertleştirilmiş plastikten yapılma, dayanıklı bir hissiyatı var. Retro tarzında bir eski zaman tasarımına sahip. Ses düğmesi her zaman ki gibi analog yine. Teker şeklindeki düğme ile sesi kısıp açabilirsiniz. Batarya süresi yaklaşık 8 saat civarı gitmekte. 128gb’a kadar olan büyük SD hafıza kartlarını destekliyor. Hm601’de kulaklık ve line ... Devamını Oku »

Hifiman He-400s İncelemesi – Sessiz Yıldız (+Hd650 ile Kıyas)

Yıllardır mp3 çalarlar yapan (ve iyi de yapan) uzakdoğu markası HifiMAN, yine yıllardır He serisini de sürdürüyor. Ancak kulaklıklarının üç ortak yönü vardı. Hepsinin planar magnet olması (giriş seviyede biri dışında), iyi çalmak için yüksek güç istemeleri ve pahalı olmaları. Bu durum da dinleyicilerin büyük bir kısmını bunlardan itti. Ancak geçen aylarda çıkardıkları He-400s tam bir dönüm noktası niteliğinde oldu. İri ... Devamını Oku »

HIFIMAN He-400s İzlenimler ve İnceleme

Kutu ortalama büyüklükte, dikdörtgen küp şeklinde. 22 ohm impedansı var ve temel olarak telefonunuzdan dahi sürülüyor. ANCAK ortalıkta yazmayan ama bizim özel olarak ulaştığımız bir maximum güç girişi var ki sormayın. 4W güç alabiliyormuş bu bebek 🙂 Bu 4W demek oluyor ki ciddi bir amfiyle iyice güzel olacak. Neyse, şu anda el kitabında da yazdığı üreticinin önerisi 150 saat pişirme ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.