Anasayfa / f/p / IVERY IV-7 İncelemesi
IVERY IV-7 İncelemesi

IVERY IV-7 İncelemesi

ivery iv-7 incelemesi

Ürünlerine buralarda hiç rastlamadığımız Ivery markasının basitçe rakamlarla adlandırdıkları IV – 7 modeli önümde. Aynen oyuncağa benzeyen dizaynlı bu ivery iv-7 kulaklık eğlence diye bağırmakta.

sürücü: 10mm
hassasiyet: 110 dB±3 dB
empedans: 16±15%
frekans Tepkisi: 20 ~ 24000Hz

Malzeme Kalitesi, Kablo ve Kutu İçeriği

Kırmızı renkte ve parlatılmış kırmızı veya mavi renkte denizatını akla getiren tasarımlı kulaklıklığımız epey ergonomik bir dinleme sağlatıyor, 10mm kulaklık borusu da uç değişimini kolaylaştırıyor.

Kablo olarak özel değil, ince denebilecek düz siyah bir kablo. Üzerinde tek tuşlu bir mikrofon ünitesi de bulunmakta. Bu fiyat ve duruşa sahip kulaklığın jak ile Y ayrımı kısımları hafifliği korumak için siyah üstüne kırmızı şeritli – logolu aliminyum. Sağ – sol ayrımı da sürülerin arkasındaki ufak L -R ile belli oluyor.

Kutu içeriğine gelirsek, fiyatı için makul diyebiliriz. Sadece 4 değişik boyda uç var!

Ivery Iv-7

+

Hacimli baslar

Güçlü sert tizler

Sağlam yapı

Orjinal dizayn

Sudan ucuz fiyatı için toplamda iyi

Amfiye ihtiyaç duymadan yüksek seslere çıkabiliyor.

Fazla derine inemiyor

Çekinik midler

Kulakiçi için normal bir sahne genişliği ve derinliği

Baslar midleri örtebiliyor

Fazla berrak değil

Kutu içeriği aşırı zayıf

 

Ivery iv-7 blue

Sonuç

Aydınlık olmayan sesiyle Sennheiser karanlığına da sahip değil. Bu güzellikle güçlü ama aşırı boğmayan basları, netliği ve orjinal tasarımı 40 lira için (en başta 20-30 demiştim. Ama onun üzerine yeni gelenleri duydukça rahat 40 diyorum) mükemmel denebilecek bir kulaklık.

Ha hakkında pek bilgi olmaması da fazla satmadığını gösterse de, satıştan çekilmeden en azından deneyin derim.

ivery iv-7 incelemesi Ürünlerine buralarda hiç rastlamadığımız Ivery markasının basitçe rakamlarla adlandırdıkları IV - 7 modeli önümde. Aynen oyuncağa benzeyen dizaynlı bu ivery iv-7 kulaklık eğlence diye bağırmakta. sürücü: 10mm hassasiyet: 110 dB±3 dB empedans: 16±15% frekans Tepkisi: 20 ~ 24000Hz Malzeme Kalitesi, Kablo ve Kutu İçeriği Kırmızı renkte ve parlatılmış kırmızı veya mavi renkte denizatını akla getiren tasarımlı kulaklıklığımız epey ergonomik bir dinleme sağlatıyor, 10mm kulaklık borusu da uç değişimini kolaylaştırıyor. Kablo olarak özel değil, ince denebilecek düz siyah bir kablo. Üzerinde tek tuşlu bir mikrofon ünitesi de bulunmakta. Bu fiyat ve duruşa sahip kulaklığın jak ile Y ayrımı…

Review Overview

Summary : Kimlere Öneririm? Basheadler ve ortalama dinleyicilere

User Rating: 3.5 ( 1 votes)
0

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.