Anasayfa / Kablosuz

Kablosuz

HelloEar ARC Kablosuz Custom Kulaklık

Artık teknolojinin ilerlemesi sayesinde herşeyin kablosuzu yapılabilir hale geldi. Bunlara kulakiçi kulaklıklar da dahildi. AMA Yakın zaman önce duyurulan custom kulaklık HelloEar ARC Kablosuz Custom Kulaklık çok şaşırtacağa benziyor. Sadece aşağıda görebileceğiniz fotoyu çekmekle sizin kulağınıza uygun kalıba konan Arc’a bluetooth özelliği yada gps alıcı yada noise cancelling özelliği de ekleyebiliyorunuz. HelloEar’in amacı sıkıntısız bir şekilde kablosuz ve custom yapıda kulaklıklara ... Devamını Oku »

Veva k9 Bluetooth Kulaklık – Bluetooth 4.1 güzelliği

Daha önce hiç duymadığımız Veva markasının K9 adındaki bluetooth 4.1 destekli kulakiçi kulaklığı incelemede. Ve başlarken, sesi fiyatı ve fonksiyonu için güzel Veva k9 Bluetooth kulaklığın. Connectivity : Wireless Connecting interface: Micro USB Application: Computer,Mobile phone,Sport Frequency response: 20-20000Hz Impedance: 16ohms Sensitivity: 112dB Talk time: 80 hours Music Time: 4 hours Standby time: 80 hours Charging Time (h): About 2 ... Devamını Oku »

AEC BQ-618 Bluetooth Kafaüstü Kulaklık İncelemesi

AEC BQ-618 bluetooth kafaüstü kulaklık var önümde. Yıllardır artan bluetooth kulaklıklara kafaüstü bir çözüm de bu. Fiyatı ortalama 13 dolarla da, son bluetooth teknolojisi 4.1 değil de 3 desteklemesiyle de acaba nasıl bir sesi olduğunu belli ediyor mu? Bluetooth version: V3.0+EDR Supported profiles: HFP, A2DP, AVRCP Support 3.5 mm stereo audio input Operation Range: 10 meters Play time: up to ... Devamını Oku »

Apple iPhone 7 (ve en büyük eksikliği)

Geçen gün birçok kişinin merakla beklediği Apple iphone 7 tanıtıldı. Eski iphone 6’dan ancak çok az ince ve güçlü. Ama bilirsiniz ki Apple akımlara uymaz. Apple akım yaratır. Çok fazla olmasa da kimi yenilikler getiren telefonda bizleri ilgilendiren esas değişiklikse 3.5mm çıkış olmaması! Bu ne anlama gelir? Bu, eski hiçbir kulaklığınızı kullanamayacağınız demektir. Ama telefonun yanında verilen lightning to 3.5mm adaptörü ... Devamını Oku »

Pendulumic Stance S1+ İncelemesi – Bluetooth HiFi!

Bluetooth teknolojisiyle çalışan kulaklıklara kulaklık camiası hep mesafeliydi. Zira kablosuz aktarımın ses kalitesinde ciddi kayba yol açtığı görülürdü. Cansız enstrümanlar, sığ bir sahne, monoton bir tecrübe ve zırt pırt biten şarj…En azından Pendulumic Stance S1+‘a kadar. Bu 500 çift kulak incelenip analiz edilip 3d model üzerinden dizaynı yapılan baştan aşağı mühendislik harikası kulaklık size normal kulaklıklarda dahi her zaman bulunmayan bir rahatlık ... Devamını Oku »

Kablosuz Kulakliklar – Basit Kablosuz Kulaklik Sistemi

İlk sistemimiz için sadece 2 parçaya ihtiyaç var.   A. Bluetooth özelliği olan bir kulaklık.       Piyasada çok değişik fiyatlara bulmak mümkün. Genelde BT koduyla anılırlar. Bu kablosuz kulakliklar hepsi şarja bağlıdır ama kablolu bağlantı da kabul ederler. Gelişen Bluetooth teknolojisi sayesinde BT4 protokolüyle ses konusunda fiyatına göre başarılı modeller bulmak mümkün. Mesela Meelectronics Airfi2 ( 90 dolar ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.