Anasayfa / Koss

Koss

Koss KSC75 Clip On Kulaklık İncelemesi

Koss markası eskidir ve iyidir, basit ama çok etkili çözümleri vardır. Şimdi de direkt ofis çalışanlarını veya rahat rahat kulaklıkla müzik dinlemeyi hedeflemiş Koss Ksc75 Clip On Kulaklık incelemesi sırada. 30 yaşındaki Porta Pro’dan sonra Koss PortaPro 30 yıllık Efsane! birşeyler beklemek hakkımız değil mi? 🙂   15-25,000 Hz 60 ohms 101 dB SPL/1mW Straight, Dual Entry, 4ft   Malzeme Kalitesi, ... Devamını Oku »

Koss RUK30 İncelemesi – Yüksek FP Bir İem Daha

Elimize geçen bu yeni fiyat / performans kulaklık eski üretici Koss’tan. Klasik çizgilerle dizayn edilmiş bu kulaklık fiyatına göre daha yüksek kaliteli olduğu söylenen bir sese sahip. Detaylara bakalım: Malzeme Kalitesi ve Kutu İçeriği Kablosu düz ve normal uzunlukta. Sürücüde sert plastik ve metal kullanılmış, tepelerince ufak birer boşluk var. Bu kulakiçiler için olağandışı. Sürücünün tam arkasında egzos misali olurdu ... Devamını Oku »

Koss PortaPro – 30 yıllık Efsane!

Koss markası kulaklık dünyasının önemli ve eski markalarından bir tanesi. PortaPro modeli ise adeta marka içerisinde marka gibi bir model. Bu efsane modelin doğum tarihi 1984. Geçen 30 yılda popülerliğinden hiçbirşey kaybetmedi. Zamanında öyle sansasyon yaratmıştı ki; bugünün birçok odyofiline kulaklık sevdasını aşılamıştır. O yıllarda helikopter pilotlarının basınç/gürültü kesici devasa kulaklıkların müzik dinlemek için kullanıldığı zamanlardı. Koss Portapro ise zamanının ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.