Anasayfa / Haberler / Marshall London Duyuruldu

Marshall London Duyuruldu

Müzik Odaklı Marshall London Duyuruldu
Hepimizin bildiği üzere Popüler müzik enstrümanları, hoparlör ve kulaklık üreticisi Marshall, müzik odaklı üst düzey tasarımlı akıllı telefonunu tanıttı.

00-marshall-london-shiftdeletenet-ozellikler-specifications-photos-fotograflar-1437069629

Hemen özelliklerinden bahsetmek istiyorum :
Telefon 4.7 inç büyüklüğünde 720P çözünürlüğünde ekrana sahip , işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 410 kullanılmış, Grafik işlemci olarak ise Adreno 306 tercih edilmiş,
Ayrıca telefonda 2 GB ram , 16 GB depolama alanı , Micro SD kart desteği bulunmakta, Telefonun ön yüzünde 2 MP arkasında ise 8 MP kamera kullanılmış.
Bataryasından bahsetmek gerekirse 2500 MAH‘lık bir bataryası bulunuyor, ve Kutudan Android 5.0.2 Lollipop ile çıkıyor ve sürekli güncel kalacağına kesin gözüyle bakılıyor.
Kamerasının sensörü hakkında elimizde bilgi bulunmuyor, fakat orta seviye yada orta üst seviyeyi geçmeyecek bir kalitede olduğunu söylememiz yanlış olmaz.

01-marshall-london-shiftdeletenet-ozellikler-specifications-photos-fotograflar

Telefonda çift 3.5 mm lik kulaklık çıkışı ve boomsound benzeri stereo speaker bulunuyor, Wolfson WM8281 ses çipini kullandığı için üst seviye bir ses kalitesi sunacaktır hem hoparlör hemde kulaklık çıkışlarında ses kalitesi olarak kullanıcısını fazlasıyla tatmin edecektir . Ses açma tuşu ise tekerlek benzeri yapıda tercih edilmiş, altın sarısı ve siyah renginin uyumlu olduğunu hepimiz biliyoruz, tasarımı açısından artı puan verdiğimizi söyleyebiliriz

02-marshall-london-shiftdeletenet-ozellikler-specifications-photos-fotograflar

Ek olarak belirtelim telefona iki kulaklık bağladığınız zaman ikisinin de ses ayarlarını ayrı ayrı kontrol edebiliyorsunuz, bunun ayarlanamıyor olması gerçekten bizim gözümüzde eksi puan olacaktı.

nexus2cee_marshall-london-phone-8_1900

Telefonun Equalizer ayarlarını gayet beğendik ( henüz denemedik ) çoğu kullanıcının hangi frekans aralığının ne anlama geldiğini bilmediğini düşündüğümüz için Marshall’ın bu noktada iyi iş çıkardığını söyleyebiliriz,
Bkz :  Bass – Low – Mid – Upper – High olarak ayırmışlar, Mükemmel :))

Global-Equalizer_1600_0

Telefonun FLAC desteği bulunmakta, ve iki kişi kayıpsız olarak müzik dinleyebilirler, kutudan üst düzey bir kulaklık ile çıkıyor buna da artı puan verdiğimizi belirtelim.
Ayrıca DJ ve LOOPSTACK uygulamalarının ücretsiz olarak verildiğini söyleyelim.

Müzikle ilgilenenleri cezbedecektir diye düşünüyoruz.Piyasaya 585$ gibi bir fiyattan çıkacak, Türkiye de satışa sunulup sunulmayacağından ise emin değiliz.Güzelce müziğimi dinleyip paylaşabileceğim ve tasarım olarak farklı bir telefonum olsun diyorsanız, Marshall London‘un tam size göre bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.

nexus2cee_marshall-london-phone-4_1900_thumb

Sağlıcakla Kalın,
Keyifli Forumlar

Bu cihaz hakkında forumdaki ilk konuyu siz başlatın

Hakkında IceRulez

Osman Rıfkı Fırtına - Profesyonel olarak müzik prodüksiyon ile uğraşmaktadır. müziği üretmek kadar dinlemenin de ayrı bir keyif olduğunun bilincindedir bu yüzden derin arayış içine girmiş bulunmakta olup sürekli bilgilenmekte ve bilgilendirmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.