Anasayfa / Philips

Philips

Philips SHP9500 İncelemesi – Fiyatından Öte Kulaklık

Amerikada 55 dolara kadar bulunabilen bu güzelliği, abisi geçende incelenen x2 gibi Philips Fidelio X2 İncelemesi; Kara Şovalye selamlamak istiyorum. Fiyatı için oldukça az eksi noktası bulunan bu 50mm açık sürücülü siyah gri güzelliğe beraber bakalım. Malzeme Kalitesi Yumuşak ve kulağınızı saran pedler, üzerinde kocaman L ve R yazan kupalar, sağlam bir yapı, katlanıp çantaya tıkılamayan gövde, değişebilir kablo ve çift ... Devamını Oku »

Philips Fidelio X2 İncelemesi – Kara Şovalye

Yaklaşık 10 yıl önce kulaklıklar sadece yan ürün, hele kafaüstü kulaklıklar günlük hayatta dinlemek için uçuk aksesuarlardı. Fakat sonra Monster markası piyasaya Beats’i soktu ve kafaüstü kulaklıklar da sevilmeye başlandı, hem insanlar hem firmalar benimsedi. Bunu neden anlatıyorum? Çünkü Philips gibi hep değişik ev aletleriyle bildiğimiz firmanın aslında 1927 yılında ilk “pentode” radyo tüpünü yapıp tüm ailelerin beraber radyo dinlemesini sağlamış ... Devamını Oku »

Philips GoGear Vibe 8gb

Pek çok alanda ürün üreten Philips markasının fiyatı ve harcanan tasarım saatlerine bakılırsa giriş seviyesinde konumlandırdığı mp3 çaları GoGear Vibe ile karşı karşıyayız. Cihaz herşeyden önce 4/8gb seçenekleri mevcut, hafif ve ucuz görünümlü. mp3, flac, wav, ape, wma gibi bilindik formatları çalabiliyor. Hiçbir Apple flac çalmazken bunun çalması güzel bir hareket. Kasası aşınmaya veya boya silinmesine müsait. Efsanevi Clip+ ile kıyaslarsak ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.