Anasayfa / Rehber

Rehber

Fiio Ürünlerine Güncelleme Nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımı rehber tarzında hazırlayıp “Fiio ürünlerine güncelleme nasıl yapılır?” ı anlatacağım. Maddeler halinde adımlar gayet basit. 😉 İlk olarak hafıza kartımızı FAT32 biçiminde seçiyoruz. (Genelde o biçimdedir.) İndirdiğimiz rar veya zip dosyasının içindekileri çıkartıyoruz. FW dosyası biçiminde olan belgeyi hafıza kartına atıyoruz. Hafıza kartını cihazımıza takıyoruz. En üst sol taraftaki seçenekler düğmesine ( Dönen tekerleğin hemen sol ... Devamını Oku »

Kablosuz Kulakliklar – Basit Kablosuz Kulaklik Sistemi

İlk sistemimiz için sadece 2 parçaya ihtiyaç var.   A. Bluetooth özelliği olan bir kulaklık.       Piyasada çok değişik fiyatlara bulmak mümkün. Genelde BT koduyla anılırlar. Bu kablosuz kulakliklar hepsi şarja bağlıdır ama kablolu bağlantı da kabul ederler. Gelişen Bluetooth teknolojisi sayesinde BT4 protokolüyle ses konusunda fiyatına göre başarılı modeller bulmak mümkün. Mesela Meelectronics Airfi2 ( 90 dolar ... Devamını Oku »

Ucuz Kulaklıklar Rehberi – Kulakiçi Kulaklıklar

Hepimiz kulaklık kullanıyoruz, tamam. Ama birçoğumuz f/p oranı yüksek kulaklıkları daha çok seviyoruz. Bu aşağıdaki rehber size fiyatı düşük ama sesi kaliteli kulaklıkları tanıtmak için yazılmıştır. Rehber bu kısımda sadece kulakiçi kulaklıkları kapsayacaktır. Şu ana kadar olanlar aşağıdadır. Ötesi zamanla dolacaktır. KULAKİÇİ a. Xiaomi Pistons II – Sitemizde de incelediğimiz bu metal yapılı kulaklık fiyatı için kuvvetli basları ve geniş ... Devamını Oku »

Kulaklık Almak İsteyenlere Önemli Tavsiyeler

Kulaklık Almak İsteyenlere Önemli Tavsiyeler Sistem kurarken önce müzik çaları alın. Kısaca dap deriz ona. Sonra onun kaldırabileceği ölçüde bir kulaklığı. 100 liraya alınan Sansa Clip+ bir Sennheiser hd25’i tam kaldıramaz mesela. Amfi alacaksanız sonra alın ki boşa para harcamayın. Eğer kulaklığımız dinlerken fazla çatlama, çt pt vb yapıyorsa veya 5 ayrı birbirinden alaksız incelemede çok güçlü denen bir özelliği ... Devamını Oku »

Yurtdışından Kulaklık Alım Rehberi

Bu rehber, zaman zaman başvurduğumuz yabancı sitelerden alma olayı hakkında bilgi verme amaçlıdır. İlk olarak nasıl alıyoruz? A. Paypal hesabı açıp kredi veya banka kartımızı bağlayıp B. Herhangi bir kredi kartımızı kullanıp C. Alıp, buraya gelecek bir arkadaşa yollatıpPaypal hesabı açmak konusu hiç zor değil. Yanısıra müthiş iyi bir müşteri hizmetleri de var. Kredi kartıyla dümdüz alışveriş yapma konusu daha da ... Devamını Oku »

Portatif Müzik Sistemi Kurulumu: 10 Altın Kural

Bugüne kadarki deneyimlerimiz gösterdi ki; portatif ve başarılı bir müzik sistemi oluştururken sizi fazla para ve zaman harcamadan kurtaracak bazı ufak ipuçları var. Bu yazımızı sıkılmadan sonuna kadar okursanız konuyla ilgili kafanızda birşeyler canlanacaktır. Sistem kurarken önceliği müzik çalara verin. Kısaca DAP deriz ona. Sonra onun kaldırabileceği ölçüde bir kulaklık alın. 100 liraya alınan Sansa Clip+ bir Sennheiser hd25’i tam ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.