Anasayfa / Kulakiçi Kulaklıklar / Sennheiser Mx365 – Ear Bud

Sennheiser Mx365 – Ear Bud

Sennheiser’ ın ear bud serisinde orta frekanslar konusunda en sıcak ve iddialı kulaklığı.

İlk önce kulaklığın yapısını inceleyelim:

Kulaklık yapısı biraz iri bu yüzden küçük kulaklarda düşme problemi olabilir. Kablosu gayet sağlam. L tipi jack kullanılmış. Jack kısmı oldukça küçük ve rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca kulaklığın fazlaca renk seçeneğide mevcut. Mx  365 açık tip bu yüzden dışarıdan ses alıp verebiliyor. UYARIYORUZ!

Sennheiser Mx 365

Sesini inceleyecek olursak:

Dediğim gibi kulaklık orta frekans(mid) konusunda iddialı fakat aynı şeyi alt frekanslar(bass) ve üst frekanslar(tiz) için söyleyemeyeceğim. Basslar çok geri değil fakat diğer türevlerine göre seviyesi biraz düşük. Derin bassları yansıtamıyor. Ve dağıtıyor. Bassların iyi olduğu tarafı ise bateri(davul sesleri) de ortaya çıkıyor. Net ve gayet güzel yansıtıyor. Tizler ise kulaklık resmen ele geçiriyor ve size sunmuyor gibi, bazen ortaya çıkıyorlar bazen hiçbiri olmuyor ortada. Bu yüzden ben pek memnun kalmadım.

Şimdi iyi dediğim midler ne kadar iyi? Öncelikle yapaylıktan uzak vokaller ilk dikkatimi çeken şey oldu. Vokaller gayet açık, net ve biraz önünüzde söylüyor. Vokallerde böyle bir sahnenin olması ve canlı gelmesi beni memnun etti. Ayrıca ayrıntıları güzel ve birbirlerine karışmıyorlar. Basslar ve tizler sahneyi kötü etkilese de midler bunu kapatabiliyor.

 

Sonuç olarak Mx365 alternatif rock ve pop türüne midleri ve sahnesi konusunda daha yatkın. Renkli sesini dışarı yansıtmayı başarmış ee böylelikle dışarıdaki ilgileri de üstünüze çekmeyi rahatlıkla başarabilir.

Bu cihaz hakkında forumdaki ilk konuyu siz başlatın


Add to cart btn

Teşekkürler…

Hakkında CapoN

Furkan - Her sesin değil kaliteli sesin peşinde..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.