Anasayfa / Sennheiser

Sennheiser

Sennheiser Hd471G Detaylı İncelemesi

Sennheiser HD 471G Detaylı İncelemesi Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Sennheiser’ın giriş seviyesinden biraz daha pahalı bir ürünü olan HD 471G modelini inceleyeceğiz.   Kutu ve yanında gelenler: 1 adet HD 471G stereo kulaklık 1 adet 1,4m mikrofonlu ve akıllı kumandalı kablo 1 adet 3,5 mm açılı jak 1 adet 3m 3,5 mm düz jaklı kablo 1 adet 6,3mm çevirici adaptörü 1 ... Devamını Oku »

Sennheiser G4me Zero Oyuncu Kulaklıgı İncelemesi

Sennheiser markasının daha önce incelediğimiz müzik odaklı 6-7 modelinden sonra, sıra oyunda ve G4me Zero da markanın oyun kulaklığı alanındaki hamlesi.   Teknik Özellikler Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği, Sürülme, Yalıtım ve Komfor Malzeme çoğunlukla sert plastik. Fakat güçlü duruyor, kulaklık çat çut sesler çıkarmıyor. Pedlerse kulakta rahatlıkla duruyor. Gözlük takılıyken dahi yumuşak kadife malzemeleri sayesinde can yakmıyor. Kupalar açık yapıda ... Devamını Oku »

Sennheiser Momentum 2.0 İncelemesi

Oldukça sevilen Sennheiser Momentum modelinin devamı olan Momentum 2 incelememizde. Önceki ile bunun kıyası başka bir yazıda ele alınacak. Kulaklığı bize sağlayan ve tarafsızca incelenmesini isteyen Sennheiser markasına teşekkür ederiz. Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği, Sürülme, Yalıtım ve K0mfor Malzeme olarak bir önceki modeli Momentum gibi hem kulaklık hem de dış kutusu olarak bu da sağlam. Hatta bir öncekine kıyasla daha ... Devamını Oku »

Küçük Bir Dinleti Buluşması 2

Biraz sohbet biraz müzik biraz da kahve ile yine müziğe aşık olan samimi bir arkadaşımla işsizlik yapıp bir günümüzü ekipmanlara ve müziğe harcadık. Harcadık, Ama harcanmadık! Dolu dolu muhabbet  ve yeni bir amfi deneyimi, jak çoğaltıcı sayesinde aynı anda aynı müzikle kulaklık karşılaştırması, aaa bak ziller benimkinde böyle seninkinde böyle derken harcanan vaktin aslında çok şey kattığını siz de biz ... Devamını Oku »

Sennheiser hd 205 II – Uygun fiyatlı ve İyi

İşte popüler Sennheiser markasının DJ odaklı bir ürünü daha. Bu yazımızda inceleyeceğimiz Sennheiser hd 205 II modeli kulaklık size nispeten derine inebilen baslar, geniş sahne ve hızlı müzikleri kaldırabilen bir kapasite sunuyor. Detaylarına ve incelemesine bakalım ama önce teknik özellikler: Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği, Yalıtım ve K0mfor – Önceki kardeşi hd 201 gibi tamamen sert plastik ama bu sefer kupalara uzanan ... Devamını Oku »

Sennheiser HD6 Mix İnceleme – Kulaklıkların BMW Z’si

Yine Sennheiser marka bir kulaklık karşımızda. Daha doğrusu bir canavar önümüzde! Hem de bu serinin en küçük üyesi..Kutusunun ebatlarından kasasındaki dizayn ve ses imzasına kadar her şeyi bunu kanıtlar halde. Bakalım detaylarına ve sitemizde geçende incelenen http://www.kulaklik.web.tr/sennheiser-hd-201-incelemesi/ Hd201’in üzerine ne koyduğuna 🙂   Kutu İçeriği, Malzeme Kalitesi, Yalıtım ve Konfor Kutudan çıkanlar kutunun ebatını haklı gösterir nitelikte: Kulaklık, 6.3mm dönüştürücü, 2 ... Devamını Oku »

Sennheiser HD 201 İncelemesi

Hep derler “ne varsa eskilerde var” diye. Zaman zaman doğru olan bu tespit,  2000’lerin ilk yıllarında sahneye çıkan bu giriş seviyesi Sennheiser kulaklığı için de değişmiyor. “Bu fiyata bu kalite!” diyebileceğimiz kulaklığın detaylarına bakalım. Malzeme Kalitesi, Kutu İçeriği, Yalıtım ve K0mfor Baştan aşağı sert ama kaliteli plastik. Kupalardaki gümüş rengindeki kaplama güzel bir kontrast yapıyor. Kulaklık aynı zamanda bayağı bir ... Devamını Oku »

Sennheiser Mx375 vs Monk: Beyler Sahnede

Merhaba arkadaşlar.Bu yazımızda Monk’un hikayesini devam ettiriyor olacağız. Aynı klasmanda bir Sennheiser ürünü olan Mx375 ile kıyaslayacağız. Geçen yazıda Monk’dan kısaca bahsettiğimiz için giriş kısmını Mx375’e ayırmayı düşündüm. Mx375 yapısından (Monk’a göre) biraz bahsedecek olursak; kablosu daha ince, daha kaba, daha küçük L şeklinde jak, kablo hariç daha sağlam görünümlü yapı, kutudan tek çeşit sünger çıkması (Monk’da 3tane), kılıfı bulunması ... Devamını Oku »

Sennheiser Cx 5.00 Müziğin Tarzı

Merhaba arkadaşlar. Piyasada rahatça bulabileceğiniz Sennheiser markasının cx serisinde en üst modelini ele alacağız. Onun adı cx 5.00! Genel olarak koyu tarafta, basları ön planda, sahneyi derinlemesine kullanarak çalıyor. Kabini büyük olmasına rağmen konfor konusunda küçük kulaklarda bile sıkıntı çıkarmıyor. Ki sayılı kulaklıklar kulağıma olur. Kablosu baya baya esnek. Karışmıyor ve yassı şekilde. Jak kısmı çok mütevazi, tatlı, yer kaplamıyor. ... Devamını Oku »

Sennheiser Urbanite Denim İle Tarzınız

Herkese merhaba bu yazımızda Sennheiser’ın yeni çıktı diyebileceğimiz Urbanite XL’nin küçük modeli olan Urbanite Denim hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Yazımız kutu içeriği, ses ve sahne olarak üç bölüme ayrılacaktır. Keyifli okumalar. Kutu İçeriği ve Tasarım: Açıkcası kutu içeriği çok sade. Kulaklığın kendisi, sadece Apple cihazlarına uyumlu mikrofonlu kablo ve taşıma kesesinden ibaret. Kulaklığın kendisi kumaştan ve plastikten yapılma. Kumaş rahat ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.