Anasayfa / Sony

Sony

Sony Mdr-Xb70 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Genel anlamda fiyatına kıyasla başarılı bulduğumuz Sony Mdr-Xb70 i inceleyeceğiz. Dinlerken sizi mutlu edebilecek dinamik ve gövdeli bir ses karakteri var. Artılarını ve eksilerini maddeler halinde sıraladım. Sesinin yanı sıra Kutusundan çıkan taşıma kutusu benim çok hoşuma gitti. Hem ergonomik, rahat taşınabilir, her yere girebilir, sağlam, koruyucu bir şekilde imal edilmiş. Güzel de olmuş.     Artıları: Derin ... Devamını Oku »

Sony ZX310 İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Piyasa da çok rahat ve ucuz bir şekilde bulabileceğiniz bir kulaklığı ele alıyoruz. Yazıyı çok fazla uzun tutmayacağım zaten kulaklık ilk taktığımızda bende bu var bu yok direkt olarak yüzümüze vuruyor. Yapı olarak basit ve zayıf. Padleri seviyesine göre rahat. Taç kısmı çok ince. Kafa kısmı rahat olsa da kulak kısmı için aynı şeyi söyleyemiyorum.  Kablosu idare eder. ... Devamını Oku »

Sony ZX300 incelemesi

Türkiye’de çarşıda kolaylıkla bulunabilecek bir kulaklık olan zx300’ü inceledik. Genel olarak eğlenceli bir sunuma sahip olan kulaklık. Yüksek seviyeli ve yayvan bassları pek hoşumuza gitmedi. Bunun yanı sıra kolay sürülebilir bir kulaklık, telefonunuzla bile yeterli seviyede ses alıcaksınızdır. Doğal esnsturman yerine elektronik müzik türlerine daha yatkın bir kulaklık. Düşük malzeme kalitesi kullanılmış fakat tasarım olarak şık bir kulaklık. 30 mm ... Devamını Oku »

Sony XBA-1 İncelemesi

Xba-1 Sony’nin Xba serisinin giriş seviyesi modeli. Driver Unit : Closed, Balanced Armature Sensitivity (db) : 108 dB/mW Frequency Response : 5 – 25,000 Hz Xba-1 asimetrik Y kablosu ince ve yumuşak bir yapıya sahip. Ufak boyutu sayesinde konforlu ve uzun süreli dinlemelerde bile varlığını hissetmeyeceğiniz kadar hafif. Ses: Armatür sürücünün genel karakteri burada kendini gösteriyor. Sıkı, fazla uzmayan midlere karışıp ... Devamını Oku »

Sony MDR-MA100 İncelemesi – Su’dan Az Pahalı; Fiyatı için Gayet İyi

Kimi insanlar vardır, bazı markalara güvenleri sonsuz ve onlar ne çıkarsa kullanırlar. Örneğin Sony markasına böyle duygular besleyen çoktur. Haksız değiller. Zira bu inceleyeceğimiz Sony MDR-MA100 da Sony’nin eski (zira üretimi bitmiş) ama fiyatı için (70 liraya bulmak mümkün) başarılı kulaklıklarından biri. Hem de AÇIK!     Önce teknik özellikler. Headphones Form Factor Full size Headphones Technology dynamic Connectivity Technology Wired ... Devamını Oku »

Sony Mdr Zx600 inceleme – Uygun fiyatlı Sony Kafaüstü

Sony hepimizin bildiği bir markadır. Bir nevi güvenilir limandır. Ürünleri ortalam seviyede seyreder hep bazen istisnai şeyler çıkartsa da. Ve çok geniş bir ürün gami vardır. Onlardan biri de hernekadar artık önceki nesil sayılsa da mdr-zx600. Aynı serideki zx100 ve zx300’ün abisi gibi bir konumda. Ve diğerleri gibi bu da oldukça bol bulunabilir + ucuz. Malzeme Kalitesi: Sony Mdr Zx600’ün ... Devamını Oku »

Uygun fiyatlı kulakiçi: Sony MDR-Ex50Lp incelemesi

Sony‘nin EX serisinin en küçük kardeşi, uygun bütçeli kullanıcıyı hedeflediği kulakiçi kulaklığı olan Mdr-Ex50Lp‘yi inceledik. Uygun bütçeli kulaklıklar sınıfına bayağı önem veriyoruz, çünkü bu klansman da ciddi rekabetin olduğu aşikar ve forumlarda onlarca bu konuyla ilgili açılan başlıklar var. Size en uygun kulaklığı seçmenize yardımcı olmak için olabildiğince fazla model incelemeye çalışıyoruz. Öncelikle MDR-Ex50‘nin kutu içeriğine bakacak olursak; gayet mütevazi ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.