Anasayfa / Soundmagic

Soundmagic

Soundmagic E10 İncelemesi

Genel bilgiler: Genel yapı kalitesi sağlam parlak ve çizilmeyen bir gövdeye sahip. Kablosu efsane diyebilirim ki bu fiyat aralığındaki en güzel kablo bence. Hem ince hem sağlam hem bir yerlere sürttüğünde ses yapmayan parlak görünümlü bir kablo. Taşıma kutusu da var tam kulaklığın sığacağı güzel bir boyutlandırma çalışması ile ergonomi düşünülerek üretilmiş. Basit bir ayrıntı fakat taşıma kabının üstüne logo ... Devamını Oku »

Soundmagic PL50 İncelemesi

Soundmagic PL50, aslında eski bir model ancak Amazon ve Ebay gibi yurtdışı sitelerde hala satışı devam ediyor. Sony Xba-1 gibi tek armatür sürücüye sahip ve amfiye ihtiyaç duymayan kolay sürülebilir bir kulaklık.   Driver: Single Balanced Armature Transducer Sensitivity: 109 +/-2 dB SPL @ 1 kHz Impedance: 55.5 +/- 15% Ohm @ 1 kHz Frequency Response: 15Hz – 22 kHz ... Devamını Oku »

Soundmagic HP100 inceleme: Nötr ses budur!

Hep ufak iemleriyle tanıdığımız Soundmagic markasının kafaüstüleri beklemeye değmiş ve ortaya HP100, HP200 ve yakın zaman önce de HP150 adındaki üç kulaklık çıkardılar. İlk olarak Soundmagic HP100 modeli ilgimi çekti ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kablosu spiralli ve 2.5 metre (spiral olması sayesinde kısa görünüyor). Kalınlığı ve jakının sağlamlığı güzel. Kupaya bir kilit mekanizmasıyla bağlanıyor. Koparmak için özellikle çekmeniz lazım.Aynalı kupalar ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.