Anasayfa / Sıcak Fırsatlar / Teclast x30SE – “Bedava”dan biraz pahalı

Teclast x30SE – “Bedava”dan biraz pahalı

teclast-x30se-kampanyaDaha önce Mahir‘in inceleme yazısını yayınladığı Teclast X30‘un yeni versiyonu olan Teclast X30SE uzakdoğulu TinyDeal sitesinde 26$‘dan satışta. Türkiye için kargo ücreti de ödemiyorsunuz.  Tek sıkıntı 15-20 günlük bekleme süresi. Aynı site üzerinden alabileceğiniz 8Gb Kingston Class4 microsd kart ile hafıza genişleterek ucuza güzel bir mp3 player sahibi olabilirsiniz. En azından muadili paraya alabileceğiniz herhangi bir müzikçalardan ses yönünden kat be kat üstün olacaktır.

Genel olarak X30SE modelindeki iyileştirmeler; menü geçişlerinin daha hızlı olduğu, daha ince kasaya sahip olduğu ve bataryasının daha uzun süre gittiği yönünde.

Teclast X30SE müzikçaların ses karakterini anlatmak gerekirse; Nötr’e yakın parlak bir sesi olan player. Netliği fiyatının çok üstünde. Ses kaydı özelliği ise çok iyi iş çıkarıyor. Ek olarak gayet hafif. Playerın satış linkine şuradan ulaşabilirsiniz

Hakkında odyofil

Müzik dinlemeyi fazla sevmeyen fakat hi-fi ürünlerin her türlüsüne ilgi duyan(bu özelliğiyle kendisiyle ve hobisiyle çelişen), basshead familyasına mensup, yeni bir kulaklık, player, hoparlör aldığında çocuk gibi sevinen çakma audiophile. 27 sene Eskişehir kalabak suyu tüketmiş ve 9 ay Afganistan havası solumuştur. Son 2 senedir de İstanbul bayırlarını tırmanmaktadır. İki tekerlekli, motor kuvvetiyle hareket eden her türlü aksama ilgi duyar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.