Anasayfa / Trinity

Trinity

Trinity Audio Vyrus Sesin Sadakati

Bir İngiliz sesi var elimizde… Derin bir geçmişi olmayan fakat büyük yeniliklere öncülük eden Trinity Audio firmasının “birazcık profesyonel olsun biraz da ucuz olsun” diye tabir edebileceğimiz bir kulaklığı inceleyeceğiz. “VYRUS”.   Kutu İçeriği ve Malzeme Kalitesi:      Uzun zamandır görmeye alıştığımız klasik Trinity paketi karşımızda. 2 adet sarmal kablo.Kablolar OFC (oxygen free cable) olup datachable cables ( değiştirilebilir data ... Devamını Oku »

Küçük Bir Dinleti Buluşması 2

Biraz sohbet biraz müzik biraz da kahve ile yine müziğe aşık olan samimi bir arkadaşımla işsizlik yapıp bir günümüzü ekipmanlara ve müziğe harcadık. Harcadık, Ama harcanmadık! Dolu dolu muhabbet  ve yeni bir amfi deneyimi, jak çoğaltıcı sayesinde aynı anda aynı müzikle kulaklık karşılaştırması, aaa bak ziller benimkinde böyle seninkinde böyle derken harcanan vaktin aslında çok şey kattığını siz de biz ... Devamını Oku »

Trinity Audio – Delta İncelemesi

Ve sıra geldi Trinity’nin son kulaklığı en yüksek fiyatlı kulaklığı Delta’ya. Bu seferki hybrid, hibrid. Ama özgün bir hibrid. Zira normalde 3 sürücü ama 2 BA (dengeli armatür) ve bir de dinamik sürücü kullanılır. Burada 1 BA ve 1 dinamik kullanılmış. İyi de yapılmış 🙂 Malzeme Kalitesi Trinity markasının diğer kulaklıklarındaki kaliteli malzeme ve kaliteli görünüş bunda da var şeklen ... Devamını Oku »

Trinity Audio – Hyperion Review

    Trinity Audio – Hyperion This British iem is surely a tiny wonder! Counting it’s size and price 😉 No bigger than a nut, sound is so big.  But not quite detailed as you might expect. But if you are after a tiny (13grams) iem on the go, then this one is one you must use. It’s sub bass ... Devamını Oku »

Trinity Audio – Techne İncelemesi

Şimdi de Trinity’nin orta segment kulaklığı Techne var.  Bir öncekiyle aynı sürücüyü kullanan kulakiçi kulaklığımız bu sefer 3 ayrı değişebilen filtre ve aynı hafif metal yoğunluğunda geliyor.Ve bu monitör stilinde kulaktan yukarı döndürerek de takılabiliyor. Malzeme Kalitesi Kardeşinden pek farklı değil. Tek farkı değişebilen filtreler ve sürücünün şeklinde. Kablo aynı çift sarmallı. 8mm Neodymium drivers Impedance: 16 Ohm Sensitivity: 108 ... Devamını Oku »

Trinity Audio Engineering – Hyperion İncelemesi

Bu sefer bir İngilizle karşı karşıyayız. Kulakiçi kulaklıklar için nadir bir durum. Ama bu nadir olduğu kadar da eğlenceli. Bu kulaklığımız Trinity – Hyperion dünyanın en hafif ve küçük iemlerinden biri ve sadece 13 gram! Malzeme Kalitesi Oldukça kaliteli çift ve sıkı boğumlu bir kablo, metal silindir bir jak ve Y ayrımı ile aynı metalden sürücüler. Herşey parçasız, bölümsüz – ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.