Anasayfa / Rehber / Ucuz Kulaklıklar Rehberi – Kulakiçi Kulaklıklar

Ucuz Kulaklıklar Rehberi – Kulakiçi Kulaklıklar

Hepimiz kulaklık kullanıyoruz, tamam. Ama birçoğumuz f/p oranı yüksek kulaklıkları daha çok seviyoruz. Bu aşağıdaki rehber size fiyatı düşük ama sesi kaliteli kulaklıkları tanıtmak için yazılmıştır. Rehber bu kısımda sadece kulakiçi kulaklıkları kapsayacaktır. Şu ana kadar olanlar aşağıdadır. Ötesi zamanla dolacaktır.

KULAKİÇİ

a. Xiaomi Pistons II – Sitemizde de incelediğimiz bu metal yapılı kulaklık fiyatı için kuvvetli basları ve geniş sahnesiyle dikkat çekiyor

 

b. Ostry KC06  – Sitemize konuk olan bir başka kulakiçi. Mid ve vokal odaklı sesi ile 60 dolar civarı için eğer temiz ve net ses arıyorsanız ilk durağınızolabilir.

 

c. Ostry KC06a – Üsttekinin “eğlence” odaklı ve daha baslısı.

 

d. Vsonic vsd3s – Dengeli sesli, kristal kesim gibi tasarlanan, değişebilir kablolu ve sitemizde de konuk olmuş ancak Vsoniclerin kronik problemi sibilansı taşıyan ucuz ama başarılı bir kulakiçi daha. Sitemizde incelemesi var.

 

e. Havi b3 pro I – Aralarındaki en tezat dolu kulaklık. Fiyatı ucuz evet ama onu tam gücüyle sürebilecek mp3 çalarlar ucuz değil 🙂 Yine de mikro detayları iyi yansıtan sakin sunumlu bu kulaklığı da listeye alabiliriz. Sitemizde incelemesi var.

 

f. TTPod 1 – Şekilli ve pişene kadar tizleri metalik olsa da, umrunuzda olmazsa fiyatı için kaliteli ve yukarıdakilerin birçoğu gibi çift sürücülü bir kulaklık daha. Yakında sitemizde incelenecek.

 

g. Soundsoul s-018 – Daha pahalı JVC ha-fxt90’a benzeyen sesi ve mid odağıyla kalplerimizi fetheden bir kulaklık. Ahşap ve görülmemiş ucuzlukta olması cabası. Sitemizde incelemesi mevcut.

 

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

3 yorum

  1. Havi b3 pro 1, vsonic vsd3s, ostry kc06 arasında kararsız kaldım hangisini önerirsiniz samsung galaxy note 5 ile kullanacağım

  2. Vsonic vsd3s aldım bu arada

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.