Anasayfa / Diğer

Diğer

Z:ero Digital Earphone İncelemesi

Geçenlerde haberini verdiğimiz Z:ero artık yeterince pişti ve incelemesiyle burada. Özetle bakarsak: http://www.kulaklik.web.tr/zero-digital-earphone/ Malzeme Kalitesi ve Kutu İçeriği Oldukça yumuşak ama kendi içinde sert kablo güzel düşünülmüş. Jakı plastik bir microsd. Y ayrımında mikrofon tuşları ile dac / amfisi bulunmakta. Sürücülerindeyse alimiyum ile sertleştirilmiş plastik ortak kullanılmış. Kutunun içeriğinde şık bir çanta ve içinde yedek uçlar var. Başka birşey yok. ... Devamını Oku »

Küçük Bir Dinleti Buluşması 1

Hafta sonunu güzel faydalı bir şekilde değerlendirmek amacıyla Mahir abimiz ile bir buluşma düzenledik. Xduoo x2 yi Fiio x1 ile karşılaştırdık. Ayrıca resimlerde de göreceğiniz üzere bir çok ekipman deneme imkanı bulduk. Ekipman isimleri şöyle: En üst sol Sennheiser Momentum Over-ear, yanında Philips SPH-9500 sağ en üstte Hifiman HE-400s, altında Takstar, en sol ortada custom art music one, hemen yanında ... Devamını Oku »

Ostry Kc06 inceleme – F/p Mid-Tiz kulaklığı arayanlara

Çinlilerin atağı devam ediyor. Kulaklık dünyasına el attıklarından beri inanılmaz işler yapıyorlar. Ürettikleri garip isimli kulaklık modelleri muadili ses kalitesinde avrupalı rakiplerinden 4-5 kat daha ucuz satış fiyatıyla piyasaya sunuluyor. Bu rekabet en çok kulaklık sever‘lerin hoşuna gidiyor haliyle. Uzakdoğulu dostlar bu sefer de karşımıza daha önce ismini hiç duymadığımız Ostry markasıyla çıktı ve bu markanın KC06 modeli incelediğimiz kulaklık ... Devamını Oku »

Havi B3 Pro1 – Çinlilerin önlenemez yükselişi!

Bazen bizim camiada olur öyle. Kimi kulaklıkların “kazara” üretildiğini söyleriz. Zira fiyatlarının veya yapılarının ÇOK üstünde iyidirler. Örnek olarak: Sansa Clip+, Koss Portapro veya JVC s500. Bu seriye yeni bir kulakiçi kulaklık da eklendi. Havi markasının B3 Pro-I modeli. Şekil olarak iphone’ların arkasını andırsa veya Sennheiser IE80’e benzese de, taşıdığı siyah üstüne kırmızı logoyla epey karizmatik bir duruşu var. Aşağıya ... Devamını Oku »

Xiaomi Pistons II inceleme | Ucuz ve etkili!

Yakında ülkemize resmi olarak girecek Xiaomi markasının, ki meraklıları cep telefonlarıyla tanır, muazzam bir başarıya kavuşmuş modeli Pistons II+ yazımızda. Başlamadan önce uyarmalıyız ki sahtesi çok bol olan bir kulaklık bu. Biz bile ilk seferinde tongaya düştük ama neyse ki alıcı iade kabul etti ve başka bir satıcıdan %100 orjinal olarak aldık. Kulaklık hafif, sürücüler metal. Birbirlerine vurunca çıkan ses ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.