Anasayfa / Bluetooth / Veva k9 Bluetooth Kulaklık – Bluetooth 4.1 güzelliği
Veva k9 Bluetooth Kulaklık – Bluetooth 4.1 güzelliği

Veva k9 Bluetooth Kulaklık – Bluetooth 4.1 güzelliği

Daha önce hiç duymadığımız Veva markasının K9 adındaki bluetooth 4.1 destekli kulakiçi kulaklığı incelemede. Ve başlarken, sesi fiyatı ve fonksiyonu için güzel Veva k9 Bluetooth kulaklığın.

Veva k9 Bluetooth 4.1 Earphone

Connectivity : Wireless
Connecting interface: Micro USB
Application: Computer,Mobile phone,Sport
Frequency response: 20-20000Hz
Impedance: 16ohms
Sensitivity: 112dB
Talk time: 80 hours
Music Time: 4 hours
Standby time: 80 hours
Charging Time (h): About 2 hours

Malzeme

Sert plastik ve hafif metalin birleşimi. Eşlemek de kolay. Mikrofonun kenarındaki yuvarlak tuşa basılı tutup mavi kırmızı dönüşümlü olarak yanmasını bekliyorsunuz. Artık telefon yada bilgisayar tarafından bulunabilir. Şarj etmek içinse sürücüsündeki ufak kapağı kaldırıp herhangi bir micro usb kablosuna bağlayabilirsiniz. Ortalama 2 saatte tamamen şarj olacaktır. Bu arada kenarda tutması çok kulak. 2 sürücü de mıknatıs yardımıyla birbirine eklenebiliyor 🙂

Aynı zamanda sürmesi aşırı kolay ve kulağa oturuşu herhangi bir kulakiçi gibi, sağlam kapatıyor en yüksek seste ses bozulmuyor

Ses

Sahnesi bir kulakiçi kulaklık için normal genişlikte ama sahne derinliği pek iyi değil fakat arka vokalleri duyabiliyorsunuz. Bu güzel bir artı ve gözüme girmeye başlıyor. Ama bu konudaki güzellik daha fazla ilerleyip orkestradaki tüm hatlardaki vokalleri duyuramıyor.
Genel olarak sıcak ve karanlık bir sesi var. Ama ne yazıkki sesin tüm spektrumunu yansıtamıyor. Bu biline 🙂

Bas, derine inmiyor ama sanki içinizde hissediyorsunuz. Fakat baslar özellikle hacimli değil. Çok olmasa da hafif denebilir bunlara. Ama standart dubstepte iş görebilir ve yine hafif hacimli basları var. Armatür ile dinamik arasında bir yerde bas vuruşları.
Midler, geride fakat kayıt iyiyse canlı, önde. Daha önce duymadığını bazı şeyleri duyabilirsiniz kaç kere dinlediğiniz şarkılarda. O açıdan “revealing” (ortaya çıkarıcı) Ama mesela electrogitar riffleri daha düşük notaya geçtiklerinde detay duyamıyoruz ve “blurry” oluyor.
Tizler, cömert ve fazla uzamıyorlar ama can yakıcı değiller.

Veva K9

Son Söz
15 dolarlık haliyle kayıt seçen bir kulaklığımız var Veva k9 Bluetooth 🙂 Mid ve tiz odaklı bir kulaklık bu, basseverler uzak durmalı.
Ama sonuç itibariyle 4.1 olsa da Bluetooth olduğunu ve kulakiçi olduğunu düşününce her şekilde zor beğenen benim OK dediğim bir kulaklık.

Müzik dinleme için fena değil, konuşma için hafifliği ve formuyla süper bu kulaklığı tavsiye ederim.

Daha önce hiç duymadığımız Veva markasının K9 adındaki bluetooth 4.1 destekli kulakiçi kulaklığı incelemede. Ve başlarken, sesi fiyatı ve fonksiyonu için güzel Veva k9 Bluetooth kulaklığın. Connectivity : Wireless Connecting interface: Micro USB Application: Computer,Mobile phone,Sport Frequency response: 20-20000Hz Impedance: 16ohms Sensitivity: 112dB Talk time: 80 hours Music Time: 4 hours Standby time: 80 hours Charging Time (h): About 2 hours Malzeme Sert plastik ve hafif metalin birleşimi. Eşlemek de kolay. Mikrofonun kenarındaki yuvarlak tuşa basılı tutup mavi kırmızı dönüşümlü olarak yanmasını bekliyorsunuz. Artık telefon yada bilgisayar tarafından bulunabilir. Şarj etmek içinse sürücüsündeki ufak kapağı kaldırıp herhangi bir micro usb…

Review Overview

Summary : Kimlere Öneririm? Telefonla sık sık konuşan ve iyi ses duymak isteyenlere

User Rating: 4.3 ( 1 votes)
0

Hakkında Mahirefe

Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.