Anasayfa / Kulaklık Karşılaştırmaları

Kulaklık Karşılaştırmaları

Trinity Audio Vyrus Sesin Sadakati

Bir İngiliz sesi var elimizde… Derin bir geçmişi olmayan fakat büyük yeniliklere öncülük eden Trinity Audio firmasının “birazcık profesyonel olsun biraz da ucuz olsun” diye tabir edebileceğimiz bir kulaklığı inceleyeceğiz. “VYRUS”.   Kutu İçeriği ve Malzeme Kalitesi:      Uzun zamandır görmeye alıştığımız klasik Trinity paketi karşımızda. 2 adet sarmal kablo.Kablolar OFC (oxygen free cable) olup datachable cables ( değiştirilebilir data ... Devamını Oku »

PSB SPEAKERS M4U 4 vs FLC 8S Kıyaslaması

Psb speakers şirketi Kanada kökenli höparlör üreticisi bir firma; M4U 4 adını verdikleri yeni kulakiçi kulaklıklarını tanıttılar geçen yıl. M4U 4; 1 dinamik ve 1 armatürden oluşan 16 ohm değerinde bir kulaklık. Flc şirketi Çin merkezli bir şirket. Flc 8si geçen yıl piyasaya sürdüler. Flc 8s, 2 armatür ve 1 dinamikten oluşan 11 ohm değerinde bir kulaklık. Filtrelerle ses üstünde ... Devamını Oku »

Akg Y50-Sony XB450-Skullcandy Aviator Toplu İnceleme

Merhaba arkadaşlarım. Bu yazıda 3 cihazı karşılaştıracağız. A’dan Z’ye her şeylerine deyinip sorularınızı yanıtlayacağız. Akg ve Skullcandy nin yeni serileri Sony’nin ise devam ettirdiği bir seri var elimizde. Bu yazıda yeri gelecek baslar yarışacak yeri gelecek konfor yarışacak. Baya çekişmeli olacak yani :). Her başlık altında karşılaştırma yaparak gideceğiz. Yapı kalitesi, Konfor: Elimize ilk aldığımızda en dayanıklı Aviator hissettiriyor. Bu ... Devamını Oku »

Soundmagic PL50 İncelemesi

Soundmagic PL50, aslında eski bir model ancak Amazon ve Ebay gibi yurtdışı sitelerde hala satışı devam ediyor. Sony Xba-1 gibi tek armatür sürücüye sahip ve amfiye ihtiyaç duymayan kolay sürülebilir bir kulaklık.   Driver: Single Balanced Armature Transducer Sensitivity: 109 +/-2 dB SPL @ 1 kHz Impedance: 55.5 +/- 15% Ohm @ 1 kHz Frequency Response: 15Hz – 22 kHz ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.