Anasayfa / Xduoo

Xduoo

Xduoo X3 İncelemesi

Şimdi de Xduoo X3’ün incelemesine sıra gelsin. Tüm incelemeyi okumak istemeyenlere özet geçeyim: Dipses yok, çıkışı oldukça güçlü, ses rengi nötre yakın, 24bit ve dsd64 çalabiliyor, flac wav ape ve bilinen çoğu formatı çalıyor, .cue çalabiliyor, ileride Türkçe çeviri de gelecek, sahne geniş değil, arabirimi karışık, uzun şarkı listelerinde aşağı oka basılı tutmak işkence Malzeme Kalitesi Fırçalanmış aliminyum dış kasa ... Devamını Oku »

Xduoo X2 vs X3

Hello lads. I thought it would be better to perform a VS. Why, as the universal law says: “Concepts are meaningful with their opposites” (or something like that) And my result proves me a right. While X2 is..er..wolf X3 is some dairy animal 🙂 Let’s go into details Used a +200 hours listened Hifiman He-400s with its stock cable. Songs ... Devamını Oku »

Xduoo XQ-10 İncelemesi

Xduoo markası yüksek performanslı ürünler yapmaya devam ediyor. Şimdi de zaten küçük kabul edilen Xduoo X2’ten de küçük amfi XQ-10 incelememizde. XQ-10 tasarım manasında HRT Microstreamer’den izler taşısa da, Micro sadece usbden çalışır ve dac-amptır. Buysa adeta X2 için tasarlanmış bir cep amfisi. Aşağıda teknik özellikleri bulunan bu amfiye detaylarıyla bakalım. Power Source: DC4.2V built-in li-polymer rechargeable battery Output power: ... Devamını Oku »

Xduoo TA-01 Lambalı DAC/Amp İncelemesi

Güzel yalıtılmış bir kutu içinde geliyor dac-amfimiz. 24 Bit / 192Khz kalitesine ulaşabiliyor. DSD 64 de çalabiliyor. Form olaraksa ufak. Üzerinde rca ve usb ses girişleri var. Bu güzel. İstediğiniz kaynaktan dinlemeye olanak tanıyor. Isınma da 1 saat sonra dahi fazla değil. Malzeme Kalitesi Metal, iyi havalandırması olan kasası ve iyi korunmuş bir lambası var. Çıkartmak çok kolay değil. Kulaklık ... Devamını Oku »

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.