Anasayfa / Yazarlar

Yazarlar

 • atc

  Müzikten öte mükemmel tınıyı arayan.Fotoğraf çekme sevdalısı ve boş vaktinde (artık ne kadar kalırsa :D) radyo kontrollü bilumum uçan aletlerle uğraşan er kişi.
 • CapoN

  Furkan - Her sesin değil kaliteli sesin peşinde..
 • Mahirefe

  Mahirefe, 200'e yakın Türkçe - 5 de İngilizce inceleme yazısıyla tam bir kulaklık tutkunudur. Aynı zamanda ülkemizin en yüksek trafikli sitelerinden olan Donanimhaber.com sitesinde Kulaklık bölümü yetkilisidir. Fiyat / performans kulaklıklar özel ilgisidir.
 • odyofil

  Müzik dinlemeyi fazla sevmeyen fakat hi-fi ürünlerin her türlüsüne ilgi duyan(bu özelliğiyle kendisiyle ve hobisiyle çelişen), basshead familyasına mensup, yeni bir kulaklık, player, hoparlör aldığında çocuk gibi sevinen çakma audiophile. 27 sene Eskişehir kalabak suyu tüketmiş ve 9 ay Afganistan havası solumuştur. Son 2 senedir de İstanbul bayırlarını tırmanmaktadır. İki tekerlekli, motor kuvvetiyle hareket eden her türlü aksama ilgi duyar.
 • IceRulez

  Osman Rıfkı Fırtına - Profesyonel olarak müzik prodüksiyon ile uğraşmaktadır. müziği üretmek kadar dinlemenin de ayrı bir keyif olduğunun bilincindedir bu yüzden derin arayış içine girmiş bulunmakta olup sürekli bilgilenmekte ve bilgilendirmektedir.
 • Tuncay

  80’li yılların başında Melodia pikap ve Sharp kasetçalarla hifi dünyasına adım atmıştır. O günden bu yana sayısız amfi, radyo, deck, kaset, teyp, makara edinmiş, bir kısmını patlatmayı başarmıştır. Yaklaşık 10 yıldır aktif olarak hifi sistemler kurup bozmakla meşguldür. Her türlü müziği dinler, iyi kayda bayılır. Kulaklık dünyasında nispeten yeni, fakat heveslidir. Hayatını yazarak kazanmaktadır, evli ve iki çocuk babasıdır...

3 yorum

 1. Ahmet Çekirdek

  Mahir beyin incelediği lambalı kulaklık amfisinin üreticisiyim bana sayfa ayırdığınız için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum saygılar selamlar…

 2. merhaba yamaha hs80 studio monitörüm kulaklık olarakda technics rpdj1200 ve rpdh1200 2 kulaklıklığım var dub/techno tarzlarında muzik dinliyorum ve prodüksiyon geliştiriyorum malum apartman konseptinde akşam saatlerinde monitör hoparlörler kapatmak zorunda kalıyorum aşağıda linklerini vereceğim tarzlara uygun daha ağırlıklı olarak low frekanslara önem veren studio için prodüksiyon çalışmalarında beni yormadan flat sesi olan bir kulaklık aramaktayım kulaklık amp. olarak ses kartı tc electronic desktop 6 kullanmaktayım ses kartı pre-amp detaylarıda aşşağıdaki linke koydum yardım-önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  ses kartı pre-amp detay : -> http://imgim.com/5504incia9075758.jpg
  örnek müzik:
  https://soundcloud.com/pokerflatrecordings/mihai-popoviciu-call-me-1
  https://soundcloud.com/artreform/a2-benno-blome-feat-big-bully

 3. hasan bey merhaba. öncelikle bende hs 80 kullanıyorum daha önce krk rootkit serilerini ve genelec ile event marka monitörler kullanmış biri olarak hs 80 in flat sesini beğeniyorum. ama eğer düşük frekanslardan bahsediyorsak hs 80 lerin yanına mutlaka studyo subwoofer’ı öneririm. eğer yarın bir gün biraz da detay ve tiz notaları duymak istiyorum derseniz de adam serilerini öneririm. 35khz’e kadar çıkabilen çok kaliteli tweeter sürücleri bulunmakta.

  tc electronic desktop 6 çok güzel bir ses kartıdır. ben impact twin modelini de kullandım. ses karakterleri çok benzer birbirine . bu yüzden upgrade önermiyorum size şimdilik.

  kulaklık olarak ne kadar studio kulaklığı olmasada. sennheiser hd 600 önerebilirim. flatlık açısından
  onun dışında yeni seri olan m Audio MDH 50 kulaklığını da önerebilirim. geçenlerde compelde garaj günleri olmuştu 420 liraya kadar düşmüştü şu anda fiyatı biraz tuzlu tabi.
  ayrıca ultrasone diye çok güzel marka bulunuyor bence fiyat performans lideri bir marka istanbuldaysanız compel ofisine gidip satın almadan önce deneyebiliyorsunuz zaten mutlaka denemeden de almayın 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Show Buttons
Hide Buttons
ga('set', 'userId', {{USER_ID}}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.